Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

0
472
Mobil Davetiye
Mobil Davetiye

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Ülkemizde profesyonel anlamda ilk defa mobil app davetiye hizmeti veren Happymedya.com adlı site sayesinde davetiye de kalite artmıştır. Mobil davetiye sayesinde hem ekonomiye fayda sağlamış hem de kağıt israfını önlemiştir.

Mobil Davetiye

Mobil davetiyenin bir diğer avantajı da davetiye gönderilecek kişinin kullanmış olduğu GSM hattına mobil üzerinden davetiye gönderilecek olup bu sayede davetiye çok hızlı bir şekilde davete gelecek kişiye ulaşmış olacaktır. Mobil Davetiyeler site üzerinde büyük beğeni toplamaktadır. Bu site kendini günden güne geliştirmekte ve kalitesini artırmaktadır. Online site üzerinden yapacağınız mobil davetiyeler haziran ayı boyunca ücretsizdir. Online sitesinde çeşitli ve farklı modellerde Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, baby shower, kutlama, mezuniyet, seminer, açılış davetiyesi gibi farklı davetiyeler bulunmaktadır.

davetiye
davetiye

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Whatsapp İletişim Bilgileri

İstanbul ili Avcılar ilçesinde ofisi bulunan Türkiye’nin ilk mobil app davetiye sistemi adlı firmanın 0 ( 541 ) 212 66 43 GSM numaralı hat üzerinden irtibatta bulunabilirsiniz. Haftanın her günü 7 / 24 bu numaradan ulaşabilir herhangi bir kafanıza takılan sorular da bu GSM numarasını arayarak sorularınız hakkında cevap alabilirsiniz.

https://happymedya.com/