Tantrik Seks Nedir?

0
2298
Tantrik Seks Nedir?
Tantrik Seks Nedir?

Seks sadece birkaç insan mı yoksa daha mı fazla? Birçok insan için, seks hayatın temel dudlarından biri olarak kabul edilir. Tantrik Seks Nedir? Tantrik seks ile bu kültürel adımı atmak ve başka bir açıdan bakmak için ne söylersiniz?

Tantrik Seks Nedir?

Tantra nedir Tantra, Buda’nın bazı kelimeler tarafından bilinmesine rağmen, aslında dokuma tezgâhına gerilen iplikler anlamına gelir. Yani gerçek şu ki Tantra tarafından tanımlanacak olan tüm evren, görünmez bağlarla bağlantılıdır. Tantra’da akla ilk gelen şey genellikle cinsiyettir. Ama Tantra’nın astrolojiden yogaya kadar her şeyle ilgisi var.

Tantrik Seks Nedir?
Tantrik Seks Nedir?

Tantra ve seks

Tantra cinsiyetteki seks, cinsel bir birlik değil, manevi bir yolculuk olarak görülür. Cinsel nudizmin ötesine geçerek en yüksek bilinç seviyesine ulaştığımızı söyleyebiliriz. Bu Sanskritçe samadhi (yüksek bilinç) denir. Çünkü, Tantris’e göre, cinsel güç aslında evrenin temel gücüdür. Tantrik cinsel ilişki de kullanılabilir. Fakat usta olduğunuz gibi, tamamen sembolik meditatif teknikleri atlamak mümkündür.

Tantra’da kadın

Tantra’ya göre, her kadın bir tanrıdır (Shakti). Ama bu tanrıça uyuyor olabilir. Bir erkeğe bir kadın baktığı zaman, sadece onun değil, aynı zamanda kendi tanrıçasının farkında olması için tanrıçayı görebilmelidir. Ancak, bugün erkekler olarak erkeklere eşit olmak için çok dikkatliyiz, bunun yolun giyildiği ve bir erkek gibi muamele edildiği yolunun olduğunu düşünüyoruz. Bir erkek kadar sert olmaya çalıştığımızda, Tantrik Seks Nedir? kadını unutabilir ve içimizdeki tanrıyı uyumasına zorluyoruz. Bedenimiz bu değişimi aklımızda izliyor, kadın bedeninin vücudu düzleşmiş bedenlerin kıvrımlarının yerini alıyor. Tantra’ya göre, kadınların erkeklerle eşit hissetmek için yeterince güçlü olmaları gerekmemektedir. Zaten, erkekler ve kadınlar Yin ve Yang, Ha ve Tha (güneş ve ay) birbirini tamamlarlar. Yani, sadece kadına düşen dişilin tadını çıkardığınızı bilmek.

Tantra masajı

Tantra için beden çok önemlidir, çünkü ruhsal yuva ve enerjinin kaynağıdır. Bu nedenle vücudun her yönü masaj yoluyla uyandırılır. Çevrenin ambiyansı çok önemlidir çünkü masaj sırasında rahatlamak ana amaçtır. Her ayrıntı çalınan müzikten, yanan mumların ve afrodizyak etkisi yaratacak kokunun yarattığı kokulara titizlikle planlanmalıdır.
Tantra masajında ​​masaj yapan kişi pasif olmalı ve kendini masaj yapan kişiye bırakmalıdır. Masaj zevkini arttırmak için kuş tüyleri, ipek kumaşlar vb. Tantra masajı Nesneleri de kullanabilir. Tabii ki, masaj yağı olmalı. Tantra masajını diğer masajlardan ayıran en önemli özellik, masajın bir sonucu olarak cinsel organların masajı ve masajın vücuda verilmesidir.

Lingam masajı

Sanskritçe, erkek cinsel organına lingam denir. Başka bir anlam ateş çubuğu. Lingam masajı, tantral masajın bir parçası olabilir veya bağımsız olarak uygulanabilir. Lingam masajı yaparak partnerinize unutulmaz bir orgazm verebilirsiniz. Lingam masajı İnternette masajın nasıl yapılacağı hakkında fotoğraf ve videolar bulabilirsiniz.

Tantra ve orgazm

Tantrik seklere göre farklı boşalma ve orgazm kavramları. Tantrik seks çoklu orgazm hedefler. Sadece kadınlar için değil, erkekler için de … Tantrik şüpheciliğin dışında enerjiyi terk etmek yerine, enerjinin iki beden arasında seyahat etmek için seyahat etmesi ve böylece en büyük zevki yaşaması amaçlanıyor. Tantra ve orgazm Çoklu orgazmların veya uzun süreli orgazmların hedeflenmesinin sebebi, orgazm anında her şeyin anlamının kaybolmasıdır. Zaman, uzay gibi kavramlar orgazm anında kaybolur. Ve bu hiçlik anında insan “samadhi” ye, yani yüksek bilince yaklaşır. Meditasyon sırasında amaçlanan amaç bu yüksek farkındalığa tekrar ulaşmaktır. Yani tantrik seks, ruhsal yolculuk için önemli bir adımdır.

Tantrik Seks İle İlgili Bilgiler

Tantrik seks için küçük nefes deneyleri
• Öpüşürken eşinizle nefes alın. Nefesini ona ver, nefesinin seni doldurmasına izin ver. Bu enerji paylaşımı sizi bir beden gibi hissettirecek.
• Nefesinizi asla cinsel ilişki sırasında tutmayın, aksine, daha fazla nefes alın. Nefesinizi tutmak kan basıncınızı düşürür, bu da organların daha az kan almasına neden olur. Sonuç olarak, gereksiz yorgunluk alır ve orgazmdan uzaklaşırsınız.
• Partnerinizi diyaframdan nefes almasını öğretin. Tantrik Seks Nedir Göğüs nefesi yerine diyafram nefes almanın en kolay yolu; nefes alırken karnınızı şişirmek, içine çekmek. Diyafram nefesine alışmış olan erkeğin performansı kesinlikle artacak ve cinsiyetin süresi daha uzun olacaktır.