Seo Uzmanı

0
629
Seo Uzmanı
Seo Uzmanı

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir? Google, mevcut verileri belirli algoritmalar aracılığıyla sipariş ederek kullanıcının sorgusunu sunar. Seo Uzmanı Google’ın ana hedeflerinden biri, kullanıcıya en iyi yanıt sonucunu sağlamaktır ve endüstri rakiplerine (örneğin Yandex) sahip olduğu için algoritmalarını hiçbir şekilde açıklamamaktadır.

Seo Uzmanı İstanbul

Arama motoru optimizasyonu, web sitesinin Google algoritmalarında başarılı olması için yapılan çalışmadır. Google, algoritmalarını sürekli olarak geliştirirken, Arama Konsolu, Analytics, Web Yöneticisi Merkezi Yardım Forumu, Web Yöneticisi Merkezi Blogu aracılığıyla web sitesi sahiplerine arama motoru optimizasyonu hakkında çeşitli açıklamalar sunar. Ayrıca, bazen Google ekiplerinin çalışanlarından çeşitli açıklamalar yapılır.

SEO şirketinize nasıl katkıda bulunur?
Arama motoru optimizasyonu çalışmaları firmanızın ihtiyaçlarına göre planlanmış ve markanız için tasarlanmıştır. Anahtar kelime hedeflemenin, web siteniz için analiz edilip elde edilen başarısı sonucunda;

Organik trafiğiniz
Dönüşüm oranınız
Marka bilinciniz,
Kullanıcılarla etkileşime katkıda bulunur.

Müşterilerimizle ilk görüşmemizde, İlk Sırada ekibi olarak, markalarımıza ve web sitelerimize katacağımız değeri açıkça açıklıyoruz. Web siteleri için ayrıntılı teknik raporlar hazırlarken, müşterilerimize sektöre ve rakiplere dayalı detaylı anahtar kelime araştırmaları da sağlıyoruz. Web sitelerinin genel trafiğini, anahtar kelimelerin konumunu ve tasarladığımız SEO stratejilerinin gelişiminde ve sonuç aşamalarında marka bilinirliğindeki artışı analiz ediyoruz.

Hedeflerin belirlenmesi

Senin internet siten; teknik, içerik ve diğer konular. Hazırladığımız detaylı raporu sizlere sunuyoruz. Stratejiyi hedef KPI’lara göre belirler ve bir yol haritası oluştururuz.
Anahtar Kelime Araştırma

Markanızın farkındalığını artırmak ve web sitenize organik kalitede trafik çekmek için yararlı olabilecek anahtar kelimeleri araştırıp analiz ediyor ve size şirketinize katkı sağlıyoruz.
Sektör ve Rakip Analizi

Anahtar kelime araştırmanızı yaptıktan sonra, anahtar kelime bazlı rakip analizi yaparız. Analizin ortaya çıkmasının ardından, rakiplerinizin pazar payını araştırıyor ve sektörünüzün pazar raporunu sunuyoruz.