İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Kadınlar yatakta nasıl olmalı ?

Kadınlar yatakta nasıl olmalı ?

Kadınlar yatakta nasıl olmalı

Bir kadının yatakta iyi olduğu söylenebilmesi için dikkat etmesi gereken şey nedir? İşte erkeklerin beklentileri …
Bir kadının yatağında iyi olup olmadığı, olması gerekenlere kıyasla erkekler için göreli bir konsepttir. Kadınlar yatakta nasıl olmalı ? Fakat eğer kadınlar yerine cinsiyete göre daha açık olan erkeklerin genel özelliklerini hesaba katarsak, kaçırılmaması gereken gerçekler kademeli değildir! Bir kadıncı olarak, bir kadının dikkat etmesi gereken şeyleri ‘yatağında iyi’ olarak nitelendirmek için tartıştık. Ortaya çıkan gerçekler, erkeklerin yatağında sevdiklerini sevdiklerini ortaya koyuyor …

Kadınlar yatakta nasıl olmalı ?

Belki de konuyla doğrudan bir geçiş yapmış olabiliriz, ancak çoğu erkek bazı kadınları gereksiz yere sevmeyi sever, ancak oral ilişki seviyorlar! Bir kadının birleşme öncesi yaklaşımı ne olursa olsun, o oral ilişki için bir yaklaşımdır! Çoğu erkek, kadınların kendileri için uyguladıkları oral doyum sonrasında daha uzun ve uzun süre sertleşebileceğini söylüyor. Kadınlarla oral tatmin yapmak ve bunu bir ‘zorunluluk’ olarak görmek isteyenlerin sayısı da küçük değil. Belki de bir erkeğe 69 puan vererek sizi yatakta daha iyi kadınlardan biri yapabilir

Doğallığı içeriyor musunuz?

Kadınlarımızın duygusalsızlık yapmadan birleşme yapmak kolay değil, ama buna karşı gelelim, ‘doyum için ilişiki’ nadiren ‘yatmak iyi’ olmak için gerekli olabilir. Ayrıca bakmayın, spontan cinsiyet cinsel yaşamınız da olabilir. “Neden kendiliğinden oturma izni vermeliyim?” Eğer söylersen, burada birkaç sebep var …

Sen ‘yenilikçi’ misin?

Kime söylemek istersiniz, ana konumlarından gitmeyen ve dışarı çıkmak istemeyen kadınların onu yatakta erkekler kadar iyi hatırlamaları daha olasıdır. Bu anlamda, çok daha yenilikçi olmak, yeni pozisyonlar belirlemek ve yatağa daha iyi bir izlenim vermek faydalı olacaktır.

Monoton cinsel yaşamı reddetmek mi?

Alaka, özellikle evlilik ve çocuğun aile statüsüne gelince, cinsellik monoton bir şekilde umutsuzluğa başlar. Kadınlar yatakta nasıl olmalı ? Çiftler, bununla ilgili herhangi bir önlem almıyorlarsa; Yatakta iyi olmazlarsa, evlilik hayatında iyi olmayabilirler. Evli veya bekar, ister uzun bir ilişki içinde olsun, ister henüz ilk günlerinde olup algı açıcı oyunlar ile aşk yapabilecek kadınlar, erkekler tarafından ‘iyi durumda’ kabul edilir.

Sabah meselesinde sıcaksın mı?

Özellikle erkekler için sabah erkenden dahil olmak başka bir şey! Sabah uyandığında ilişki, oksitosin hormonu salan çiftlere daha iyi hissetmek ve birbirlerine sevgi ile bağlanmak yol açar. Sabah erkeklerle ilgili taleplerini reddetmeyen, tatlı bir gülümsemeyle karşılanan ve şehvetli bişleşme yapan kadınlar genellikle ‘yatakta iyi’ olarak anılıyor

İç çamaşırın güzelmi mi?

Erkekler için dıştaki güzelliğin yanı sıra bir kadının yatağında davranışı da etkindir! Yüzündeki iyi iç çamaşırlarıyla ayakta duran bir kadını gören adamın bu kadını ‘yatağda iyi’ kabul etmesi kaçınılmazdır! Ancak unutmamalısınız; İç çamaşırın ne kadar çekici olursa olsun, vücudunuz için doğru modeli seçmemeniz durumunda hayal bile edeceğiniz gibi durmayabilir. Bu yüzden yanınızda olun, vücudunuzun şekline ve belki de karnınıza göre iç çamaşırı seçimini seçmeye dikkat edin!

Tatlı sözcükler dudaklarından mı dökülüyor?

Yatakta iyi ol; Erkekler yattığınızı düşündüğü zaman heyecan verici sahnelerin aklınıza gelmesi mümkündür … Onlar sizin için belirlediğiniz ipuçlarından çığlık attığınız yol budur! Kısacası; Adamlar yatakta onlara söylemeni istiyor!

Çekinmeyin, oyuncaklarınızı açığa çıkarın!

Erkekler bir kadının yatağında iyi olmak için gerçekten bir kadın gibi davranmalıdır. Bunun için kadınlar; Gevşek, utangaç olmamalı ve ne yaptığının bir şekilde bilinmesini gerektiren olgun tutumlar göstermelidir. Kadınlar yatakta nasıl olmalı Erkekler, utangaçlıktan da olsa, bugünlerde yatak odasında kadınlardan çok oyuncaklar ve kutucuklarla sürpriz olabilir.

Rutin durumundan mı çıkacaksın?

Bazen dostunuzu baştan çıkarmak ve yatarken ayaklarınızı kestiğinizde, yatarken iyi bir kadın olarak hatırlanmak için şehvetli bir striptiz şovu gerekebilir. Son derece eğlenceli ve rahatlatıcı bir dokunma masaj, keyifli dakikalar, Kadınlar yatakta nasıl olmalı ? kesinlikle kalbinizdeki bir taht ile ‘iyi görünümlü’ olarak limitlerinizi meydan okuyabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap