Gezen Tavuk

0
437
Gezen Tavuk
Gezen Tavuk

Gezen Tavuk Yumurta besin değeri çok yüksek olan bir besindir. Özellikle çocukluk çağında büyük önem arz eder. Yumurtanın kalitesinde tavuğun cinsi önemlidir, ama en çok tavuğun nasıl beslendiği önemlidir. Gezen tavuk yumurtası besin değeri bakımından en yüksek değere sahiptir. Tavuklar açık havada güneş ışığını alarak otla, böcekle beslenerek büyür. Buda yumurtanın kalitesini etkiler. Firmamız yaklaşık 30 yıldır tavukçuluk sektöründe hizmet sunar. Kümes kurulumu, gezen tavuk yumurtası, canlı tavuk ve civciv satışı hizmeti sunmaktayız.

Gezen Tavuk

Gezen Tavuk Yumurtası Neden Önemlidir?

Makine yumurtalarda tavukların gündüz ve gece kavramı yoktur. İlaç verilerek güneş ışığı almadan yapay ışıklar ile yumurtlamaya zorlanır. Buda yumurta kalitesini etkiler. Gezen tavuklar her saat yumurtlamaz. Yumurta döngüsü yavaş ama kalitelidir. Doğal gıdalar ile beslendiği için vitamin değeri çok yüksektir. O yüzden yumurta tercih ederken gezen tavuk yumurtası almaya özen gösterin. Gezen tavuk yumurtası alırken firmayı iyi seçin. Firmamız ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Aldığınız yumurtaların tadına doyamayacak ve tekrar sipariş vereceğinizi garanti ederiz.

Tavuk satışı konusunda engin bilgileri sayesinde sizlere destekler sunacak ve bu önemli zamanlarda. Gezen Tavuk, İsa Tinted, Atak-S, Lohman Brown, Sasso, Sasso, Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliğinde Uzman Kadromuz Ile Özenle Yetiştirdiğimiz Üretimlerimizde İstediğiniz Cins Tavuğu Ihtiyacınız Olan Adette Bulabilirsiniz.

İletişime Geç
Gsm: +90 535 217 32 17
Kethüda mah.21.Sk.No.14 45200 Akhisar, Manisa

Gezen tavuk hakkında daha fazlası için
info@aktavyarka.com